Get Adobe Flash player

Kto jest online

Gościmy: 1 gość, 1 Bot

Przylot gołębi z lotu Paryż

 

Gołębie wystartowały w dniu 23 lipca o godzinie 12.00.

Ilość gołębi Okręgu Biała Podlaska: 334.

Pierwsze gołębie w naszym Okręgu (wg kolejności przylotu):

  1. Janusz Musiatewicz – 27.07 godz. 10.17.20 O. Parczew
  2. Paweł Kopeć – 27.07 godz. 18.28 O. Parczew
  3. Maciej Kruś – 27.07 godz. 19.00.47 O. Siedlce
  4. Grzegorz Myszka – 28.07 godz. 9.15.25 O. Siedlce
  5. Jarosław Krasuski – 28.07 godz. 13.49.58 O. Siedlce
  6. Tomasz Czarnacki – 28.207 godz. 15.41 O. Parczew
  7. Tadeusz Dąbrowski – 28.07 godz. 16.09 O. Parczew
  8. Jarosław Krasuski – 28.07 godz. 17.52.11 O. Siedlce
  9. Janusz Musiatewicz – 28.07                       O. Parczew
  10. Stanisław Frączek – 29.07 godz. 7.29.36 O. Radzyń Podlaski
  11. Marian Maleszyk – 29.07 godz. 12.55 O.Parczew
  12. Wiesław Zabielski – 29.07 godz. 13.15 O. Radzyń Podlaski
  13. Radosław Hawryluk – 29.07. godz. 14.11 O. Parczew
  14. Czesław Madziarski – 29.07 godz. 16.24 O. Parczew
  15. Krzysztof Rytel – 29.07 godz. 16.30 O. Ł-S-K Wschód
  16. Lesław Centkowski – 29.07 godz. 19.43 O. Biała Podlaska
  17. Stanisław Ludwinowski 29.07 godz. 20.01 O. Parczew
  18. Antoni Brodzki 29.07 godz. 20.06.36 O. Biała Podlaska
  19. Leszek Pawluk 30.07 godz. 6.00 O. Parczew
  20. Stanisław Frączek 30.07 godz. 6.45 O. Radzyń Podlaski
  21. Dariusz Mucha 30.07 godz. 7.25 O. Radzyń Podlaski
  22. Ziemowit Przystupa 30.07.godz. 8.15 O. Parczew
  23. Janusz Musiatewicz 30.07 godz. 8.29 O. Parczew
  24. Lesław Centkowski 30.07 godz. 8.31 O. Biała Podlaska
  25. Jan Wojciechowski 30.07 godz. 9.39 O. Parczew
  26. Janusz Musiatewicz 30.07 godz. 12.05 O. Parczew
  27. Stanisław Frączek 30.07 godz. 17,43 O. Radzyń Podlaski

Protokół z Walnego Zebrania Delegatów 2016 r.

Radzyń Podlaski 13 marca 2016 r.

Protokół z zebrania sprawozdawczego Okręgu Biała Podlaska za sezon 2015

  1. Zebranie otworzył i przywitał gości hasłem „Dobry Lot” Prezes Okręgu Biała Podlaska Marek Karpiński. Odczytał propozycję porządku zebrania – załącznik nr 1.
  2. Na przewodniczącego zebrania został zaproponowany kol. Marek Karpiński. W głosowaniu otrzymał jednogłośne poparcie. Na protokolantów zaproponowano kol. Zienkiewicz Daniel i Ślaz Ireneusz. Obaj wyrazili zgodę a w głosowaniu otrzymali jednogłośne poparcie.
  3. Do Komisji Mandatowej zaproponowano następujące kandydatury:

Continue reading

Reprezentacja Okręgu Biała Podlaska na wystawę krajową

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. kkm
STANDARD – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 18 601,77
Zdzisław Łagozin PL-0414-11-1106 niebiesko-nakr. 1 4 209,16
Daniel Zienkiewicz PL-09-10-6790 niebieska 1 3 511,53
Sławomir Pluta Pl-0414-13-8412 niebieska 1 2 751,31
Dariusz Beczek PL-0214-09-2946 niebieska 1 5 095,36
Zbigniew Cholewa PL-09-09-614 ciemna 1 3 034,41
STANDARD – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 17 411,37
Czesław Madziarski PL-08-11-859 nieb-nakr-pstra 0 5 518,10
Wojciech Roguski PL-010-11-5006 niebiesko-nakr. 0 2 921,03
Mariusz Szewczuk PL-0441-13-196 niebieska 0 3 214,29
Marek Wojewódzki PL-OOO-11-56958 niebieska 0 3 187,02
Dariusz Beczek PL-0214-12-3969 czerwona 0 2 570,93
STANDARD MŁODE – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 1 191,36
Dawid i Wiktor Troć PL-07-15-6500 czarno-pstra 1 767,00
Jacek Adamczyk PL-0397-15-9519 niebiesko-pstra 1 424,36
STANDARD MŁODE – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 1 451,32
Sebastian Magier PL-07-15-5528 nieb-nakr-pstra 0 704,30
Sławomir Pluta PL-0414-15-9494 niebiesko-pstra 0 747,02
REPREZENTACJA Okręgu PZHGP BIAŁA PODLASKA

 

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. Coeficient/ K-km
KLASA SPORT – A R A Z E M : 1 368,010
Marek Sierpatowski PL-0382-13-5242 niebieska 1 331,328
Dariusz Korniluk PL-07-12-4215 niebiesko-nakr. 0 360,063
Wojciech Roguski PL-010-10-4776 niebieska 0 676,619
KLASA SPORT – B R A Z E M : 423,938
Daniel Zienkiewicz PL-09-12-5519 niebieska 1 110,353
Marek i Jacek Karpiński PL-09-12-5052 ciemno-nakrap. 1 138,406
Marek Woźniak PL-0414-12-8085 płowa 1 175,179
KLASA SPORT – C R A Z E M : 301,513
Wojciech Roguski PL-010-10-4779 niebiesko-nakr. 0 61,249
Andrzej Leszko PL-0414-12-23833 nieb-nakr-pstra 0 119,957
Andrzej Gajda PL-09-10-7577 niebiesko-nakr. 0 120,307
KLASA SPORT – D R A Z E M : 490,339
Andrzej Gajda PL-09-10-7514 niebiesko-nakr. 1 78,149
Marek i Jacek Karpiński PL-09-09-11767 niebiesko-nakr. 0 135,917
Sławomir Pluta PL-0414-12-7552 niebieska 1 276,272
KLASA SPORT – E (Maraton) R A Z E M : 550,161
Dariusz Korniluk PL-07-12-4223 niebiesko-nakr. 0 128,104
Rafał i Dariusz Guziuk PL-0206-09-4606 nieb-nakr-pstra 0 172,719
Andrzej Leszko PL-0414-12-23856 niebiesko-nakr. 0 249,338
KLASA SPORT – F (Młode) R A Z E M : 29,398
Sławomir Pluta PL-0414-15-4088 niebiesko-pstra 1 9,095
Sławomir Pluta PL-0414-15-9576 niebieska 1 9,245
Sławomir Pluta PL-0414-15-4033 niebieska 1 11,058
KLASA SPORT – G (Roczne) R A Z E M : 133,581
Józef Mućka PL-0468-14-1358 niebiesko-nakr. 1 41,239
Józef Mućka PL-0268-14-8406 niebieska 1 44,839
Mariusz Mikołajczak PL-0441-14-3004 niebiesko-nakr. 1 47,503
KLASA SPORT – H (Dorosłe) R A Z E M : 391,437
Sławomir Pluta PL-0446-13-6870 niebieska 1 68,068
Wojciech Roguski PL-010-12-86 niebiesko-nakr. 1 79,256
Leszek Hulip PL-08-13-183 niebieska 1 244,113
KLASA SPORT – WYCZYN R A Z E M : 28 778,721
Dariusz Korniluk PL-OOO-11-59299 niebiesko-nakr. 1 10 456,320
Andrzej Gajda PL-0468-12-507 niebiesko-nakr. 0 9 691,431
Dariusz Korniluk PL-07-09-8242 niebiesko-nakr. 0 8 630,970

Lista przylotu z Paryża

Lot Paryż

Lista przylotu gołębi z lotu Okręgowego z Paryża według zgłoszeń hodowców:

AKTUALNY STAN:                30 sztuk

Numer obrączki Data przylotu Nazwisko Hodowcy Oddział
PL-09-13-71 26.07/10.42.24 ZIENKIEWICZ DANIEL RADZYŃ PODL.
PL-09-12-9403 26.07/12.05.57 SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
PL-09-07-344 26.07/12.07.34 SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
PL-09-07-8521 26.07/12.15.18 ZABIELSKI WIESŁAW RADZYŃ PODL.
PL-07-11-4969 26.07/14.04.57 BRODZKI ANTONI BIAŁA PODL.
PL-0385-08-2468 26.07/19.07.03
MŁYNARZ WOJCIECH
ŁOSICE
 PL-09-06-1763  27.07/8.53.04  SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
 PL-09-13-10324  27.07/11.30.00  LIP KRZYSZTOF  RADZYŃ PODL.
 PL-0414-07-13628  27.07/14.24.07  BECZEK DARIUSZ  ŁSK WSCHÓD
 PL-08-09-10565  27.07/20.43.47  CZARNACKI TOMASZ  PARCZEW
 PL-09-12-5684  28.07/8.06.13  FRĄCZEK STANISŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-13-10886  28.07/8.12.44  FRĄCZEK STANISŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-09-52  28.07/10.43.41  SAWICZ ŁUKASZ  RADZYŃ PODL.
 PL-0414-12-12810  28.07/15.51.00  KRASUSKI JAROSŁAW  SIEDLCE
 PL-07-11-4946  28.07/17.28.00  BRODZKI ANTONI  BIAŁA PODL.
 PL-09-11-845  28.07/17.29.41  ZABIELSKI WIESŁAW  RADZYŃ PODL.
PL-0385-11-8601 29.07/6.59.24
MŁYNARZ WOJCIECH
ŁOSICE
 PL-09-06-2902  29.07/7.48.56 ZABIELSKI WIESŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-12-5015  29.07/8.59.00 KARPIŃSKI MAREK i JACEK  RADZYŃ PODL.

PL-09-07-6526          29.07/1600.00  DROŹDZIUK LESZEK                 RADZYŃ PODL.

PL-0414-12-12823      29.07/16.10.22  KRASUSKI JAROSŁAW            SIEDLCE

PL-09-12-8641            29.07/18.16.40  RYNN MARIUSZ                         RADZYŃ PODL.

PL-0411-07-4990       29.07/19.18.15   CZARNACKI TOMASZ              PARCZEW

PL-010-06-5353         30.07/9.55.00   FILIPEK JERZY                          SOKOŁO.-WĘGR.

PL-09-10-3990           30.07/11.50.00 GAJ ROMAN                               RADZYŃ PODL.

PL-0414-12-12849     30.07/14.50.54  KRASUSKI JAROSŁAW          SIEDLCE

PL-09-07-6528          30.07/17.40.00  DROŹDZIUK LESZEK             RADZYŃ PODL.

PL-09-11-7357           30.07/18.39.36  RYNN MARIUSZ                        RADZYŃ PODL.

PL-0406-06-4979    31.07/7.08.00    STEPNOWSKI ADAM              SOKOŁO.-WĘGR.

PL-07-09-8007        31.07/11.15.00   DEMIDOWICZ RYSZARD       BIAŁA PODL.