Get Adobe Flash player
Kto jest online
Gościmy: 1 Bot

Lot Narodowy Bruksela 2019

Konkurs został wyczerpany.

Zgłoszone gołębie – uporządkowane wg czasu konstatowania:

1. Jacek Rechnio PL-02-14-12469 – 30.07 godz. 07:43 – oddział Siedlce.

2. Lucjan Brojek PL-07-15-9293 – 30.07 godz. 08:59 – oddział Biała Podlaska.

3. Ireneusz Ślaz PL-0414-15-8939 – 30.07 godz. 10:51 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

4. Leszek Borek Pl-0414-14-12090 – 30.07 godzina 10:58:37 – oddział Siedlce.

5. Grzegorz Myszka PL-0468-16-15506 – 30.07. godz.11:04:44 – oddział Siedlce.

6. Wiesław Drabarek PL-0414-17-64 – 30.07 godz. 11:04 – oddział Siedlce.

7. Zdzisław Łagozin PL-0414-15-1607 – 30.07 godz. 11:38:22 – oddział Siedlce.

8. Stanisław Hałaszuk PL-07-13-8877 – 30.07 godz. 12:19 – oddział Biała Podlaska.

9. Zdzisław Łagozin PL-0414-16-7715 – 30.07 godz. 12:24:35 – oddział Siedlce.

10. Jacek Rechnio PL-0414-16-2720 – 30.07 godz. 14:14 – oddział Siedlce.

11. Ryszard i Mateusz Stolarczyk PL-0391-15-3278 – 30.07 godz. 14:22:09 – oddział Międzyrzec Podlaski.

12. Frączek Stanisław PL-09-13-10977 – 30.07 godz. 15:45 – oddział Radzyń Podlaski.

13. Wiesław Zabielski PL-09-15-10031 – 30.07 godz. 15:50 – oddział Radzyń Podlaski.

14. Marek Woźniak PL-OL-11-56713 – 30.07 godz. 15:59:53 – oddział Siedlce.

15. Wiesław Drabarek PL-0414-17-69 – 30.07 godz. 16:32:56 – oddział Siedlce.

16. Lucjan Brojek PL-07-15-9950 – 30.07 godz. 17:04 – oddział Biała Podlaska.

17. Wiesław Skrzypkowski PL-0441-17-3995 – 30.07 godz. 17:56 oddział Podlasie.

18. Andrzej Suchożebrski PL-0414-13-16955 – 30.07 godz. 20:08:16 – oddział Siedlce.

19. Leszek Borek PL-0414-15-17069 – 31.07 godzina 06:33 – oddział Siedlce.

20. Krzysztof Glinka Pl-010-14-12067 – 31.07 godz. 06:48:02 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

21. Jacek Tołsty PL-0385-15-3887 – 31.07 godz. 06:52 – oddział Łosice.

22. Piotr Zegadło PL-0468-13-7697 – 31.07 godz. 06:54:09 – oddział Łuków.

23. Piotr Zegadło PL-0468-15-9824 – 31.07 godz. 07:14:18 – oddział Łuków.

24. Roman Laskowski PL-010-17-17153 – 31.07 godz. 09:15:40 – oddział Sokołowsko-Węgrowski

25. Tomasz Panasiewicz PL-OL-11-59221 – 31.07 godz. 11:08 – oddział Biała Podlaska.

26. Bogdan Hryciuk PL-0441-16-4564 – 31.07 godz. 12:22:23 – oddział Podlasie.

27. Grzegorz Myszka PL-0414-17-15676 – 31.07. godz. 12:36:27 – oddział Siedlce.

28. Krzysztof Bożyk PL-09-12-8177 – 31.07 godz. 13:48 – oddział Radzyń Podlaski.

28. Krzysztof Celiński PL-010-09-4013 – 31.07 14:27 – oddział Sokołowski-Węgrowski.

30. Krzysztof Bożyk PL-09-11-7414 – 31.07 godz. 14:37 – oddział Radzyń Podlaski.

31. Wiesław Drabarek PL-0452-16-13500 – 31.07 godz. 15:14:40 – oddział Siedlce.

32. Michał Ponikowski Pl-0468-16-4953 – 31.07 godz. 15:50:52 – oddział Łuków.

33. Krzysztof i Wiktor Hawryluk – PL-0441-15-3292 – 31.07 godz. 16:01:54 – oddział Podlasie.

34. Jarosław Sobota PL-0391-15-4860 – 01.08 godz. 05:36 – oddział Międzyrzec Podlaski.

35. Andrzej Suchożebrski PL-0414-14-15008 – 01.08 godz. 05:37:14 – oddział Siedlce.

36. Dariusz Korniluk PL-07-15-232 – 01.08 godz. 06:23:13 – oddział Biała Podlaska

37.Wiesław i Artur Gryglas PL-010-16-16996 – 01.08 godz. 07:06 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

38. Jarosław Sobota PL-0391-15-4940 – 01.08 godz. 07:21 – oddział Międzyrzec Podlaski.

39. Michał Ponikowski PL-0214-10-12625 – 01.08 godz. 07:24:15 – oddział Łuków.

40. Roman Laskowski PL-013-17-713 – 01.08 godz. 08:26:15 – oddział Sokołowsko-Węgrowski

41. Frączek Stanisław PL-09-13-10918 – 01.08 godz. 08:27 – oddział Radzyń Podlaski.

42. Dawid, Artur i Wiktor Troć PL-07-17-11539 – 01.08 godz. 08:34:17 – oddział Biała Podlaska.

43. Krzysztof Paczóski PL-010-15-5066 – 01.08 godz. 09:16:02 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

44. Andrzej Suchożebrski PL-0414-15-6004 – 01.08 godz. 10:06:10 – oddział Siedlce.

45. Mariusz Kaczyński PL-010-17-2454 – 01.08 godz. 10:18 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

46. Marian Szymaniuk PL-0385-13-7327 – 01.08 godz. 10:49 – oddział Łosice.

47. Daniel Zienkiewicz PL-09-14-3005 – 01.08 godz. 11:34 – oddział Radzyń Podlaski.

48. Tomasz Mikołajczak CZ-235-16-0528 – 01.08 godz. 11:41 – oddział Biała Podlaska.

49. Wojciech Młynarz PL-0385-14-6548 – 01.08 godz. 12:03:44 – oddział Łosice.

50. Zbigniew Zieliński PL-0441-12-3797 – 01.08 godz. 12:58 – oddział Podlasie.

51. Ireneusz Ślaz PL-0414-14-16945 – 01.08 godz. 13:35:40 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

52. Krzysztof Celiński PL-010-12-918 – 01.08 13:51:51 – oddział Sokołowski-Węgrowski.

53. Tomasz Chałupka PL-0385-15-9554 – 01.08 godz. 13:55:05 – oddział Łosice.

54. Grzegorz Świć PL-09-14-182 – 01.08 godz. 17:12 – oddział Radzyń Podlaski.

55. Ryszard i Mateusz Stolarczyk PL-0391-11-5954- 01.08 godz. 18:12:29 – oddział Międzyrzec Podlaski.

56. Bogdan Wojewódzki PL-0441-14-4002 – 01.08 godz. 18:17 – oddział Podlasie.

57. Krzysztof Celiński PL-0452-11-7828 – 01.08 18:59:33 – oddział Sokołowski-Węgrowski.

58. Grzegorz Myszka PL-0414-14-5433 – 01.08. godz.19:51:56 – oddział Siedlce.

59. Marian Szymaniuk PL-0385-14-7450 – 01.08 godz. 20:24 – oddział Łosice.

60. Andrzej Ostapiuk PL-09-12-8757 – 02.08 godz. 06:17:51 – oddział Międzyrzec Podlaski.

61. Tomasz Panasiewicz PL-07-17-3309 – 02.08 godz, 06:30 – oddział Biała Podlaska.

62. Andrzej Gajda PL-0468-14-704 – 02.08 godz. 07:29:49 – oddział Łuków.

63. Zdzisław Łuciuk PL-0391-15-6586 – 02.08 godz. 07:34:05 – oddział Międzyrzec Podlaski.

64. Mirosław Kamiński PL-07-14-328 – 02.08 godz. 07:49 – oddział Biała Podlaska.

65. Mąntewka Radosław PL-0414-16-17317 – 02.08 godz. 08:05:09 – oddział Siedlce.

66. Tadeusz Semeniuk PL-0391-13-531 – 02.08 godz. 09:20 – oddział Międzyrzec Podlaski.

67. Dariusz Kadej PL-0385-13-2656 – 02.08 godz. 10:16:22 – oddział Łosice.

68. Karol Dziędzik PL-0414-14-6612 – 02.08 godz. 10:20:33 – oddział Siedlce.

69. Andrzej Ostapiuk PL-0391-14-5911 – 02.08 godz. 10:41 – oddział Międzyrzec Podlaski.

70. Stanisław Frączek PL-09-14-1436 – 02.08 godz. 11:15 – oddział Radzyń Podlaski.

71. Andrzej Jaworski PL-07-15-1176 – 02.08 godz. 11:18 – oddział Biała Podlaska.

72. Andrzej Smoliński PL-09-14-3929 – 02.08 godz. 11:26 – oddział Radzyń Podlaski.

73. Jacek Rechnio PL-02-14-12460 – 02.08 godz. 11:41 – oddział Siedlce.

74. Leszek Borek PL-0414-13-10808 – 02.08 godzina 12:00 – oddział Siedlce.

75. Tadeusz Semeniuk PL-0391-13-580 – 02.08 godz. 12:15 – oddział Międzyrzec Podlaski.

76. Ryszard i Mateusz Stolarczyk PL-0391-10-11915 – 02.08 godz. 12:26:50 – oddział Międzyrzec Podlaski.

77. Ryszard i Mateusz Stolarczyk PL-0391-16-605 – 02.08 godz. 12:58 – oddział Międzyrzec Podlaski.

78. Lucjan Brojek PL-07-15-9947 – 02.08 godz. 14:15 – oddział Biała Podlaska.

79. Stanisław Matusz PL-07-13-11677 – 02.08 godz. 15:24 – oddział Podlasie.

80. Leszek Droździuk PL-09-13-2002 – 02.08 godz. 15:30 – oddział Radzyń Podlaski.

81. Andrzej Ostapiuk PL-0391-16-5144 – 02.08 godz. 16:32 – oddział Międzyrzec Podlaski.

82. Krzysztof Pawlik PL-0414-14-3340 – 02.08 godz. 16:50:58 – oddział Siedlce.

83. Tomasz Wójcik PL-0414-08-21308 – 02.08 godz. 17:00 – oddział Siedlce.

84. Tomasz Chałupka PL-0385-14-12438 – 02.08 godz. 17:08:04 – oddział Łosice.

85. Adam Jóźwiuk PL-0385-14-1387 – 02.08 godz. 17:17 – oddział Łosice.

86. Krzysztof Pawlik PL-0414-15-4644 – 02.08 godz. 19:04:59 – oddział Siedlce.

87. Leszek Kadej PL-01-12-7197 – 02.08 godz. 20:13:59 – oddział Łosice.

88. Andrzej Ostapiuk PL-0391-15-5352 – 03.08 godz. 05:43 – oddział Międzyrzec Podlaski.

89. Andrzej Ostapiuk PL-0391-17-426 – 03.08 godz. 05:53 – oddział Międzyrzec Podlaski.

90. Piotr Flis PL-0414-12-11286 – 03.08 godz. 07:28 – oddział Siedlce.

91. Piotr Flis PL-0414-14-480 – 03.08 godz. 07:51- oddział Siedlce.

92. Andrzej Suchożebrski PL-0414-14-15098 – 03.08 godz. 07:56:02 – oddział Siedlce.

93. Stanisław Ludwinowski PL-08-14-5154 – 03.08 godz. 08:06 – oddział Parczew.

94. Wojciech Młynarz PL-012-14-5588 – 03.08 godz. 08:28:19 – oddział Łosice.

95. Leszek Kożuchowski PL-0414-17-15894 – 03.08 godz. 09:06:21 – oddział Siedlce.

96. Sławomir Pluta PL-0414-15-4176 – 03.08 godz. 10:29:00 – oddział Siedlce.

97. Wiesław Skrzypkowski PL-0441-14-6713 – 03.08 godz. 10:35 – oddział Podlasie.

98. Adam Jóźwiuk PL-0385-14-1384 – 02.08 godz. 10:39 – oddział Łosice.

99. Tadeusz Semeniuk PL-0391-13-595 – 03.08 godz. 10:53 – oddział Międzyrzec Podlaski.

100. Krzysztof Glinka PL-010-12-14559 – 03.08 godz. 10:55 – oddział Sokołowsko-Węgrowski.

101. Zbigniew Struk PL-0441-12-1555 – 03.08 godz. 11:10 – oddział Podlasie.

102. Hubert Harasimiuk PL-07-12-8847 – 03.08 godz. 11:23:03 – oddział Biała Podlaska

103. Marian Szymaniuk PL-0385-15-7591 – 03.08 godz. 12:26 – oddział Łosice.

104. Piotr i Bogdan Deleżuch PL-09-14-5197 – 03.08 godz. 14:43 – oddział Parczew.

105. Zbigniew Koziestański PL-0414-17-6724 – 03.08 godz. 14:03:46 – oddział Siedlce.

106. Andrzej Jaworski PL-07-16-6653 – 03.08 godz.14:07 – oddział Biała Podlaska.

107. Andrzej Ostapiuk PL-0391-13-3948 – 03.08 godz. 15:12 – oddział Międzyrzec Podlaski.

108. Ryszard Trocewicz PL-07-14-6222 – 03.08 godz 16:14:43 – oddział Biała Podlaska.

109. Rafał i Dariusz Guziuk PL-0441-16-57 – 03.08 godz. 17:25 – oddział Biała Podlaska.

110. W. Wiszniewski PL-0441-13-4182 – 03.08 godz. 18:01 – oddział Podlasie.

111. Bogdan Wojewódzki PL-0441-15-3325 – 03.08 godz. 18:39 – oddział Podlasie.

112. Piotr Zegadło PL-0468-15-9734 – 03.08 godz. 19:01 – oddział Łuków.

113. Karol Krajewski PL-0414-08-22023 – 03.08 godz. 20:13:39 – oddział Siedlce.

114. Dariusz Korniluk PL-0385-17-10695 – 04.08 godz. 07:45 – oddział Biała Podlaska.

115. Dawid, Artur i Wiktor Troć PL-07-15-6509 – 04.08 godz. 07:23:25 – oddział Biała Podlaska.

Pełne serie :

Wiesław Drabarek – oddział Siedlce.
Andrzej Suchożebrski – oddział Siedlce.
Grzegorz Myszka – oddział Siedlce.
Stanisław Frączek – oddział Radzyń Podlaski.
Ryszard i Mateusz Stolarczyk – oddział Międzyrzec Podlaski.
Jacek Rechnio – oddział Siedlce.
Leszek Borek – oddział Siedlce.