Get Adobe Flash player
Kto jest online
Gościmy: 1 Bot

Uncategorized

Informacja dotycząca zebrań sprawozdawczych

W związku z licznymi pytaniami i wątpliwościami dotyczącymi możliwości odbycia zebrań Zarząd wyjaśnia, że mogą się one odbywać wyłącznie w sposób zdalny. Nie ma możliwości odbywania zebrań w formie spotkań bezpośrednich.

Wszelkie głosowania wymagane na zebraniu sprawozdawczym są jawne. Tak więc nie ma przeszkód do ich przeprowadzenia zdalnie.

Nie ma natomiast możliwości dokonywania wyborów i uzupełnień do władz, gdyż takie głosowania muszą być tajne a tego zdalne zebranie nie zapewnia.

Z poważaniem Zarząd Okręgu Biała Podlaska

Zestawienie w kategoriach wystawowych 2020

Klasa Sport „A”

HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
Solecki MariuszRadzyń PodlaskiPL-09-17-4043236,52
Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-17-971283,26
Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-18-95294,11
Roguski WojciechSokoł.-Węgrow.PL-010-16-19717488,89
Semeniuk TadeuszMiędzyrzec Podl.PL-0391-16-342554,34

Klasa Sport „B”

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Zegadło PiotrŁ-S-K ŁukówPL-0468-18-654786,45
2Deleżuch Piotr i BogdanRadzyń PodlaskiPL-09-18-881154,33
3Troć Dawid, Wiktor, ArturBiała PodlaskaPL-07-18-7046158,03
4Chmielewski ArturBiała PodlaskaPL-07-17-8064176,69
5Roguski WojciechSokoł.-Węgrow.PL-010-18-5020713,45

Klasa Sport „C”

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Grochowski – GoluchSiedlcePL-03-18-801987,46
2Ponikowski MichałŁ-S-K ŁukówPL-0468-16-492995,29
3Czernicki MirosławPodlasiePL-0441-18-5231118,58
4Deleżuch Piotr i BogdanRadzyń PodlaskiPL-09-17-59130,49
5Kamiński MirosławBiała PodlaskaPL-07-14-304191,16
6Kamiński MirosławBiała PodlaskaPL-07-15-233248,10

Klasa Sport „D”

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Solecki MariuszRadzyń PodlaskiPL-09-17-4092156,86
2Solecki MariuszRadzyń PodlaskiPL-09-18-50179,10
3Goluch AndrzejSokoł.-Węgrow.PL-010-18-8610201,37
4Troć Dawid, Wiktor, ArturBiała PodlaskaPL-07-16-7244211,37
5Troć Dawid, Wiktor, ArturBiała PodlaskaPL-07-16-7256213,98
6Roguski WojciechSokoł.-Węgrow.PL-010-16-588418,21
7Łuciuk ZdzisławMiędzyrzec Podl.PL-0391-16-4050496,02

Klasa Sport „E”

1Jasiński JanuszSokoł.-Węgrow.PL-010-12-59989644,65
2Troć Dawid, Wiktor, ArturBiała PodlaskaPL-07-17-114909540,60
3Ponikowski MichałŁ-S-K ŁukówPL-0468-16-49537826,43
4Troć Dawid, Wiktor, ArturBiała PodlaskaPL-07-17-114127696,84
5Solecki MariuszRadzyń PodlaskiPL-09-18-5407629,73
6Czernicki MirosławPodlasiePL-0441-18-52737486,00
7Osiej WiesławMiędzyrzec Podl.PL-0391-14-24126915,95

Klasa Sport „M”

1Czernicki MirosławPodlasiePL-0441-16-1669158,78
2Łuciuk ZdzisławMiędzyrzec Podl.PL-0391-16-4030188,63
3Karpiński Marek i JacekRadzyń PodlaskiPL-09-12-5015214,75
4Karpiński Marek i JacekRadzyń PodlaskiPL-09-16-960221,82
5Ślaz IreneuszSokoł.-Węgrow.PL-0414-15-8939322,06
6Ślaz IreneuszSokoł.-Węgrow.PL-0414-14-16945406,83

Klasa Sport „F”- młode

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Mikiciuk PawełMiędzyrzec Podl.PL-0391-20-360119,34
2Dziudzik RobertŁ-S-K ŁukówPL-0468-20-172326,20
3Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-20-582127,47
4Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-20-583130,50
5Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-20-585831,10
6Sowa AndrzejŁ-S-K ŁukówPL-02-20-1074035,72
7Dziudzik RobertŁ-S-K ŁukówPL-0468-20-181572,83
8Skrzypkowski WiesławPodlasiePL-0441-20-60124,55
9Skrzypkowski WiesławPodlasiePL-0441-20-91130,05

Klasa Sport „G”- roczne

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Roguski WojciechSokoł.-Węgrow.PL-010-19-650523,69
2Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-09-19-34937,58
3Grochowski –  GoluchSiedlcePL-DE-19-12001456,43
4Zienkiewicz DanielRadzyń PodlaskiPL-09-19-686558,34
5Kałuski Dariusz i BartekRadzyń PodlaskiPL-DE-19-10023375,52
6Stolarczyk M. i R.Międzyrzec Podl.PL-DE-19-112132260,58

Klasa Sport „H”

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiaCoef.
1Izdebski ŁukaszŁ-S-K ŁukówPL-0468-18-1692071,44
2Zegadło PiotrŁ-S-K ŁukówPL-0214-18-11644140,53
3Chmielewski ArturBiała PodlaskaPL-07-18-4004165,89
4Chmielewski ArturBiała PodlaskaPL-07-17-8004340,27

Klasa Sport „I”

Lp.HodowcaOddziałNr. gołębiakkm
1Izdebski ŁukaszŁ-S-K ŁukówPL-0468-18-1225315,39
3Karpiński Marek i JacekRadzyń PodlaskiPL-0414-15-539235,22
3Stolarczyk M. i R.Międzyrzec Podl.PL-0391-17-5289109,10
4Chmielewski ArturBiała PodlaskaPL-07-16-2038162,70