Get Adobe Flash player

Reprezentacja na wystawę ogólnopolską

Reprezentacja Okręgu Biała Podlaska na wystawę krajową

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. kkm
STANDARD – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 18 601,77
Zdzisław Łagozin PL-0414-11-1106 niebiesko-nakr. 1 4 209,16
Daniel Zienkiewicz PL-09-10-6790 niebieska 1 3 511,53
Sławomir Pluta Pl-0414-13-8412 niebieska 1 2 751,31
Dariusz Beczek PL-0214-09-2946 niebieska 1 5 095,36
Zbigniew Cholewa PL-09-09-614 ciemna 1 3 034,41
STANDARD – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 17 411,37
Czesław Madziarski PL-08-11-859 nieb-nakr-pstra 0 5 518,10
Wojciech Roguski PL-010-11-5006 niebiesko-nakr. 0 2 921,03
Mariusz Szewczuk PL-0441-13-196 niebieska 0 3 214,29
Marek Wojewódzki PL-OOO-11-56958 niebieska 0 3 187,02
Dariusz Beczek PL-0214-12-3969 czerwona 0 2 570,93
STANDARD MŁODE – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 1 191,36
Dawid i Wiktor Troć PL-07-15-6500 czarno-pstra 1 767,00
Jacek Adamczyk PL-0397-15-9519 niebiesko-pstra 1 424,36
STANDARD MŁODE – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 1 451,32
Sebastian Magier PL-07-15-5528 nieb-nakr-pstra 0 704,30
Sławomir Pluta PL-0414-15-9494 niebiesko-pstra 0 747,02
REPREZENTACJA Okręgu PZHGP BIAŁA PODLASKA

 

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. Coeficient/ K-km
KLASA SPORT – A R A Z E M : 1 368,010
Marek Sierpatowski PL-0382-13-5242 niebieska 1 331,328
Dariusz Korniluk PL-07-12-4215 niebiesko-nakr. 0 360,063
Wojciech Roguski PL-010-10-4776 niebieska 0 676,619
KLASA SPORT – B R A Z E M : 423,938
Daniel Zienkiewicz PL-09-12-5519 niebieska 1 110,353
Marek i Jacek Karpiński PL-09-12-5052 ciemno-nakrap. 1 138,406
Marek Woźniak PL-0414-12-8085 płowa 1 175,179
KLASA SPORT – C R A Z E M : 301,513
Wojciech Roguski PL-010-10-4779 niebiesko-nakr. 0 61,249
Andrzej Leszko PL-0414-12-23833 nieb-nakr-pstra 0 119,957
Andrzej Gajda PL-09-10-7577 niebiesko-nakr. 0 120,307
KLASA SPORT – D R A Z E M : 490,339
Andrzej Gajda PL-09-10-7514 niebiesko-nakr. 1 78,149
Marek i Jacek Karpiński PL-09-09-11767 niebiesko-nakr. 0 135,917
Sławomir Pluta PL-0414-12-7552 niebieska 1 276,272
KLASA SPORT – E (Maraton) R A Z E M : 550,161
Dariusz Korniluk PL-07-12-4223 niebiesko-nakr. 0 128,104
Rafał i Dariusz Guziuk PL-0206-09-4606 nieb-nakr-pstra 0 172,719
Andrzej Leszko PL-0414-12-23856 niebiesko-nakr. 0 249,338
KLASA SPORT – F (Młode) R A Z E M : 29,398
Sławomir Pluta PL-0414-15-4088 niebiesko-pstra 1 9,095
Sławomir Pluta PL-0414-15-9576 niebieska 1 9,245
Sławomir Pluta PL-0414-15-4033 niebieska 1 11,058
KLASA SPORT – G (Roczne) R A Z E M : 133,581
Józef Mućka PL-0468-14-1358 niebiesko-nakr. 1 41,239
Józef Mućka PL-0268-14-8406 niebieska 1 44,839
Mariusz Mikołajczak PL-0441-14-3004 niebiesko-nakr. 1 47,503
KLASA SPORT – H (Dorosłe) R A Z E M : 391,437
Sławomir Pluta PL-0446-13-6870 niebieska 1 68,068
Wojciech Roguski PL-010-12-86 niebiesko-nakr. 1 79,256
Leszek Hulip PL-08-13-183 niebieska 1 244,113
KLASA SPORT – WYCZYN R A Z E M : 28 778,721
Dariusz Korniluk PL-OOO-11-59299 niebiesko-nakr. 1 10 456,320
Andrzej Gajda PL-0468-12-507 niebiesko-nakr. 0 9 691,431
Dariusz Korniluk PL-07-09-8242 niebiesko-nakr. 0 8 630,970