Get Adobe Flash player

Wyniki

Reprezentacja Okręgu Biała Podlaska na wystawę krajową

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. kkm
STANDARD – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 18 601,77
Zdzisław Łagozin PL-0414-11-1106 niebiesko-nakr. 1 4 209,16
Daniel Zienkiewicz PL-09-10-6790 niebieska 1 3 511,53
Sławomir Pluta Pl-0414-13-8412 niebieska 1 2 751,31
Dariusz Beczek PL-0214-09-2946 niebieska 1 5 095,36
Zbigniew Cholewa PL-09-09-614 ciemna 1 3 034,41
STANDARD – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 17 411,37
Czesław Madziarski PL-08-11-859 nieb-nakr-pstra 0 5 518,10
Wojciech Roguski PL-010-11-5006 niebiesko-nakr. 0 2 921,03
Mariusz Szewczuk PL-0441-13-196 niebieska 0 3 214,29
Marek Wojewódzki PL-OOO-11-56958 niebieska 0 3 187,02
Dariusz Beczek PL-0214-12-3969 czerwona 0 2 570,93
STANDARD MŁODE – SAMCZYKI (1/0) R A Z E M : 1 191,36
Dawid i Wiktor Troć PL-07-15-6500 czarno-pstra 1 767,00
Jacek Adamczyk PL-0397-15-9519 niebiesko-pstra 1 424,36
STANDARD MŁODE – SAMICZKI (0/1) R A Z E M : 1 451,32
Sebastian Magier PL-07-15-5528 nieb-nakr-pstra 0 704,30
Sławomir Pluta PL-0414-15-9494 niebiesko-pstra 0 747,02
REPREZENTACJA Okręgu PZHGP BIAŁA PODLASKA

 

Klatka Imię i Nazwisko Hodowcy Obrączka Rodowa Gołębia Barwa Gołębia Pł. Coeficient/ K-km
KLASA SPORT – A R A Z E M : 1 368,010
Marek Sierpatowski PL-0382-13-5242 niebieska 1 331,328
Dariusz Korniluk PL-07-12-4215 niebiesko-nakr. 0 360,063
Wojciech Roguski PL-010-10-4776 niebieska 0 676,619
KLASA SPORT – B R A Z E M : 423,938
Daniel Zienkiewicz PL-09-12-5519 niebieska 1 110,353
Marek i Jacek Karpiński PL-09-12-5052 ciemno-nakrap. 1 138,406
Marek Woźniak PL-0414-12-8085 płowa 1 175,179
KLASA SPORT – C R A Z E M : 301,513
Wojciech Roguski PL-010-10-4779 niebiesko-nakr. 0 61,249
Andrzej Leszko PL-0414-12-23833 nieb-nakr-pstra 0 119,957
Andrzej Gajda PL-09-10-7577 niebiesko-nakr. 0 120,307
KLASA SPORT – D R A Z E M : 490,339
Andrzej Gajda PL-09-10-7514 niebiesko-nakr. 1 78,149
Marek i Jacek Karpiński PL-09-09-11767 niebiesko-nakr. 0 135,917
Sławomir Pluta PL-0414-12-7552 niebieska 1 276,272
KLASA SPORT – E (Maraton) R A Z E M : 550,161
Dariusz Korniluk PL-07-12-4223 niebiesko-nakr. 0 128,104
Rafał i Dariusz Guziuk PL-0206-09-4606 nieb-nakr-pstra 0 172,719
Andrzej Leszko PL-0414-12-23856 niebiesko-nakr. 0 249,338
KLASA SPORT – F (Młode) R A Z E M : 29,398
Sławomir Pluta PL-0414-15-4088 niebiesko-pstra 1 9,095
Sławomir Pluta PL-0414-15-9576 niebieska 1 9,245
Sławomir Pluta PL-0414-15-4033 niebieska 1 11,058
KLASA SPORT – G (Roczne) R A Z E M : 133,581
Józef Mućka PL-0468-14-1358 niebiesko-nakr. 1 41,239
Józef Mućka PL-0268-14-8406 niebieska 1 44,839
Mariusz Mikołajczak PL-0441-14-3004 niebiesko-nakr. 1 47,503
KLASA SPORT – H (Dorosłe) R A Z E M : 391,437
Sławomir Pluta PL-0446-13-6870 niebieska 1 68,068
Wojciech Roguski PL-010-12-86 niebiesko-nakr. 1 79,256
Leszek Hulip PL-08-13-183 niebieska 1 244,113
KLASA SPORT – WYCZYN R A Z E M : 28 778,721
Dariusz Korniluk PL-OOO-11-59299 niebiesko-nakr. 1 10 456,320
Andrzej Gajda PL-0468-12-507 niebiesko-nakr. 0 9 691,431
Dariusz Korniluk PL-07-09-8242 niebiesko-nakr. 0 8 630,970

Lista przylotu z Paryża

Lot Paryż

Lista przylotu gołębi z lotu Okręgowego z Paryża według zgłoszeń hodowców:

AKTUALNY STAN:                30 sztuk

Numer obrączki Data przylotu Nazwisko Hodowcy Oddział
PL-09-13-71 26.07/10.42.24 ZIENKIEWICZ DANIEL RADZYŃ PODL.
PL-09-12-9403 26.07/12.05.57 SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
PL-09-07-344 26.07/12.07.34 SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
PL-09-07-8521 26.07/12.15.18 ZABIELSKI WIESŁAW RADZYŃ PODL.
PL-07-11-4969 26.07/14.04.57 BRODZKI ANTONI BIAŁA PODL.
PL-0385-08-2468 26.07/19.07.03
MŁYNARZ WOJCIECH
ŁOSICE
 PL-09-06-1763  27.07/8.53.04  SAWICZ ŁUKASZ RADZYŃ PODL.
 PL-09-13-10324  27.07/11.30.00  LIP KRZYSZTOF  RADZYŃ PODL.
 PL-0414-07-13628  27.07/14.24.07  BECZEK DARIUSZ  ŁSK WSCHÓD
 PL-08-09-10565  27.07/20.43.47  CZARNACKI TOMASZ  PARCZEW
 PL-09-12-5684  28.07/8.06.13  FRĄCZEK STANISŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-13-10886  28.07/8.12.44  FRĄCZEK STANISŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-09-52  28.07/10.43.41  SAWICZ ŁUKASZ  RADZYŃ PODL.
 PL-0414-12-12810  28.07/15.51.00  KRASUSKI JAROSŁAW  SIEDLCE
 PL-07-11-4946  28.07/17.28.00  BRODZKI ANTONI  BIAŁA PODL.
 PL-09-11-845  28.07/17.29.41  ZABIELSKI WIESŁAW  RADZYŃ PODL.
PL-0385-11-8601 29.07/6.59.24
MŁYNARZ WOJCIECH
ŁOSICE
 PL-09-06-2902  29.07/7.48.56 ZABIELSKI WIESŁAW  RADZYŃ PODL.
 PL-09-12-5015  29.07/8.59.00 KARPIŃSKI MAREK i JACEK  RADZYŃ PODL.

PL-09-07-6526          29.07/1600.00  DROŹDZIUK LESZEK                 RADZYŃ PODL.

PL-0414-12-12823      29.07/16.10.22  KRASUSKI JAROSŁAW            SIEDLCE

PL-09-12-8641            29.07/18.16.40  RYNN MARIUSZ                         RADZYŃ PODL.

PL-0411-07-4990       29.07/19.18.15   CZARNACKI TOMASZ              PARCZEW

PL-010-06-5353         30.07/9.55.00   FILIPEK JERZY                          SOKOŁO.-WĘGR.

PL-09-10-3990           30.07/11.50.00 GAJ ROMAN                               RADZYŃ PODL.

PL-0414-12-12849     30.07/14.50.54  KRASUSKI JAROSŁAW          SIEDLCE

PL-09-07-6528          30.07/17.40.00  DROŹDZIUK LESZEK             RADZYŃ PODL.

PL-09-11-7357           30.07/18.39.36  RYNN MARIUSZ                        RADZYŃ PODL.

PL-0406-06-4979    31.07/7.08.00    STEPNOWSKI ADAM              SOKOŁO.-WĘGR.

PL-07-09-8007        31.07/11.15.00   DEMIDOWICZ RYSZARD       BIAŁA PODL.