Get Adobe Flash player

Komunikat w sprawie Lotu Narodowego Bruksela

  1. Zarząd Okręgu PZHGP Biała Podlaska powołał 2 punkty wkładań. Koszowanie odbędzie się w dniu 27 lipca 2017 roku wg porządku:

– punkt wkładań Siedlce ul. Gospodarcza w godzinach 9 – 10, odjazd kabiny najpóźniej godzina 10:30.

Przewodniczący punktu wkładań: Paweł Przybysz.

– punkt wkładań Radzyń Podlaski ul. Lubelska 5a w godzinach 10 – 11, odjazd kabiny najpóźniej 11:30.

Przewodniczący punktu wkładań: Marek Karpiński.

  1. Wszelkie zasady rozgrywanych współzawodnictw oraz reguły koszowania zgodne z Regulaminem Lotowo – Zegarowym oraz Regulaminem Lotu Narodowego podanego przez Zarząd Główny PZHGP.

3. Okręg Biała Podlaska rozgrywa swoje współzawodnictwo na zasadach:

– koszować hodowca może dowolną ilość gołębi zgłoszonych na spisie przedlotowym, ale we współzawodnictwie uczestniczy tylko jedną drużyną na zasadzie z pierwszych 5 koszowanych punktuje 3. Gołębie do drużyny nie muszą być z 50. Wszystkie gołębie zakosztowane przez Hodowcę biorą udział w rywalizacji indywidualnej.

– nagrodzone zostaną pucharami i dyplomami: 10 najszybszych gołębi indywidualnie i 5 pierwszych pełnych drużyn 3 z 5.

– Hodowca zgłasza 1 gołębia i serię wysyłając sms do przewodniczącego punktu podanego powyżej w treści wpisując imię i nazwisko, nr obrączki rodowej gołębia i godzinę przylotu.

4. Utworzona zostanie wspólna lista Rejonu VII Wschód, zwycięzcy zostaną nagrodzeni wg zasad rozgrywanego w roku ubiegłym wspólnego Regionalnego lotu z Harlingen.

Uwaga!

W celu właściwej organizacji załadunku i rozmieszczenia gołębi w koszach Zarządy Oddziałów zobowiązane są do ponownego przeprowadzenia spisu zadeklarowanych przez Hodowców ilości gołębi i przekazania tej informacji najpóźniej w dniu otwarcia zegarów z 2 maratonu drogą sms do Marka Karpińskiego

Przylot gołębi z lotu Paryż

 

Gołębie wystartowały w dniu 23 lipca o godzinie 12.00.

Ilość gołębi Okręgu Biała Podlaska: 334.

Pierwsze gołębie w naszym Okręgu (wg kolejności przylotu):

  1. Janusz Musiatewicz – 27.07 godz. 10.17.20 O. Parczew
  2. Paweł Kopeć – 27.07 godz. 18.28 O. Parczew
  3. Maciej Kruś – 27.07 godz. 19.00.47 O. Siedlce
  4. Grzegorz Myszka – 28.07 godz. 9.15.25 O. Siedlce
  5. Jarosław Krasuski – 28.07 godz. 13.49.58 O. Siedlce
  6. Tomasz Czarnacki – 28.207 godz. 15.41 O. Parczew
  7. Tadeusz Dąbrowski – 28.07 godz. 16.09 O. Parczew
  8. Jarosław Krasuski – 28.07 godz. 17.52.11 O. Siedlce
  9. Janusz Musiatewicz – 28.07                       O. Parczew
  10. Stanisław Frączek – 29.07 godz. 7.29.36 O. Radzyń Podlaski
  11. Marian Maleszyk – 29.07 godz. 12.55 O.Parczew
  12. Wiesław Zabielski – 29.07 godz. 13.15 O. Radzyń Podlaski
  13. Radosław Hawryluk – 29.07. godz. 14.11 O. Parczew
  14. Czesław Madziarski – 29.07 godz. 16.24 O. Parczew
  15. Krzysztof Rytel – 29.07 godz. 16.30 O. Ł-S-K Wschód
  16. Lesław Centkowski – 29.07 godz. 19.43 O. Biała Podlaska
  17. Stanisław Ludwinowski 29.07 godz. 20.01 O. Parczew
  18. Antoni Brodzki 29.07 godz. 20.06.36 O. Biała Podlaska
  19. Leszek Pawluk 30.07 godz. 6.00 O. Parczew
  20. Stanisław Frączek 30.07 godz. 6.45 O. Radzyń Podlaski
  21. Dariusz Mucha 30.07 godz. 7.25 O. Radzyń Podlaski
  22. Ziemowit Przystupa 30.07.godz. 8.15 O. Parczew
  23. Janusz Musiatewicz 30.07 godz. 8.29 O. Parczew
  24. Lesław Centkowski 30.07 godz. 8.31 O. Biała Podlaska
  25. Jan Wojciechowski 30.07 godz. 9.39 O. Parczew
  26. Janusz Musiatewicz 30.07 godz. 12.05 O. Parczew
  27. Stanisław Frączek 30.07 godz. 17,43 O. Radzyń Podlaski